نسخه‌ی مرورگر شما با این سایت سازگاری کامل ندارد. لطفا برای استفاده از تمامی امکانات سایت از مرورگرهای به‌روز مانند گوگل کروم، فایرفاکس، یا اینترنت اکسپلورر نسخه 9 به بعد استفاده نمایید

 

پیام مدیر عامل به مناسبت سالگرد سی سالگی کمک رسان

 

شرکت کمک رسان ایران ۳۰ ساله شد!
سی سال از افتتاح اولین و بزرگترین شرکت خدماتی کمک رسانی در ایران گذشت، در طول این سالها شرکت کمک رسان ایران فراز و نشیبهای فراوانی را پشت سر گذاشته و اکنون نیز با حمایت شما اعضا محترم که سرمایه اصلی ما بوده و هستید به راه خود ادامه می‌دهد و همچنان در تلاش برای به‌روز نمودن و کارآمدتر کردن خدمات خود خواهد بود تا بیش از پیش پاسخگوی اعتماد شما بزرگواران باشد.

در طی این سالها تعدادی از همکارانی که در ابتدا با ما بودند بنا به مقتضیات زمانه با شرکت خداحافظی نمودند که البته تلاش آنها در شکل‌گیری ساختار تشکیلاتی ما جای قدردانی داشته و دارد، البته همکارانی را نیز در این مدت بالنسبه طولانی از دست دادیم که یادشان همیشه با ما خواهد بود!
سی سالگی کمک رسان را به تمامی اعضا و همکاران خود تبریک عرض می‌نمایم و امیدوارم با همفکری و پیشنهادات سازنده حرکت رو به جلوی خود را به بهترین نحو ادامه دهیم!!

خیال روی تو در هر طریق همره ماست، نسیم موی تو پیوند جان آگه ماست.

سیامک صدر
مدیر عامل
شرکت کمک رسان ایران

 

تماس با ما

info@iranassistance.com

شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به ارائه خدمات گوناگون به جامعه خود نمود و این فعالیت تا امروز ادامه دارد.

درباره کمک رسان

شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به... ادامه

اعضای کمک رسان

بیش از چهارصد شرکت در قالب طرح‌های درمان گروهی و دندانپزشکی گروهی، در کنار چندین هزار خانواده، از خدمات کمک رسان ایران استفاده می‌نمایند.

نکته روز