نسخه‌ی مرورگر شما با این سایت سازگاری کامل ندارد. لطفا برای استفاده از تمامی امکانات سایت از مرورگرهای به‌روز مانند گوگل کروم، فایرفاکس، یا اینترنت اکسپلورر نسخه 9 به بعد استفاده نمایید

 

پیام نوروزی مدیر عامل

 

اعضا محترم شرکت کمک رسان ایران

پیشاپیش سال نو و آغاز بهار را صمیمانه تبریک عرض نموده و سال آتی را همراه با سلامتی برای کلیه اعضاء و هموطنان خواستارم!

سال ۱۴۰۱ در شرایطی به پایان رسید که با توجه به وضعییت اقتصادی کشور و همچنین شرایط فضای مجازی و اینترنت بسیاری از ایده‌های نوین این شرکت برای ارائه خدمات بهتر، دسترسی‌های جدید به اعضاء محقق نگردید و‌ امکان ارائه آنها در زمان برنامه‌ریزی شده فراهم نشد. اما امیدواریم بتوانیم در سال جدید این امکانات را راه‌اندازی کنیم و به سمع و نظر اعضا برسانیم.

اولویت ما همچنان خدمات با کیفیت در زمان کوتاه می‌باشد!
نظرات و نقدهای شما بزرگواران را پذیرا هستیم!

با آرزوی سلامتی و تندرستی

سیامک صدر
مدیر عامل

 

تماس با ما

info@iranassistance.com

شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به ارائه خدمات گوناگون به جامعه خود نمود و این فعالیت تا امروز ادامه دارد.

درباره کمک رسان

شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به... ادامه

اعضای کمک رسان

بیش از چهارصد شرکت در قالب طرح‌های درمان گروهی و دندانپزشکی گروهی، در کنار چندین هزار خانواده، از خدمات کمک رسان ایران استفاده می‌نمایند.

نکته روز