نسخه‌ی مرورگر شما با این سایت سازگاری کامل ندارد. لطفا برای استفاده از تمامی امکانات سایت از مرورگرهای به‌روز مانند گوگل کروم، فایرفاکس، یا اینترنت اکسپلورر نسخه 9 به بعد استفاده نمایید

اطلاعیه مهم - محدودیت خدمات (ویروس کرونا)

تاریخ انتشار: 1398/12/4
تعداد بازدید: 4464

محدودیت خدمات

عطف به بخشنامه شماره 335/115/د مورخ 1398/12/01 سازمان اورژانسی کشورمبني بر ممنوعیت بکارگیري آمبولانس خصوصي جهت انتقال بیماران مشکوک به ویروس کرونا و به منظور حفظ سلامتي سایر اعضاء محترم تا اطلاع ثانوي آمبولانس کمک رسان از انتقال بیماران با علائم بیماري فوق معذور میباشد و متقاضیان این خدمت باید با اورژانس کشوري تماس حاصل نمایند .

 به همین اعتبار و به منظورحفظ سلامتي سایر اعضاء محترم خدمات پزشک و پرستار در منزل نیز تا اطلاع ثانوي برای بیماران با علائم فوق انجام نخواهد پذیرفت و خدمات به این دسته از بیماران به صورت مشاوره تلفني و تصویري صورت می پذیرد .

اعضاي محترمی که با علائمي از قبیل تب , سرفه , نارسائي تنفسي , اسهال و استفراغ مواجه هستند ضروری است تا فوراً مورد مشاوره پزشک قرار گیرند .

آخرین دستور العمل وزارت بهداشت به همراه مراکز تخصصي پزشکي بیماران مشکوک یا مبتلا به ویروس کرونا را میتوانید در ذیل مشاهده فرمایید

دانلود دستور العمل جدید ویروس کورونا (وزارت بهداشت)

مراکز درمانی بیماران مشکوک یا مبتلا به ویروس کورونا بر روی نقشه گوگل

لیست مراکز درمانی بیماران مشکوک یا مبتلا به ویروس کورونا

تماس با ما

info@iranassistance.com

شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به ارائه خدمات گوناگون به جامعه خود نمود و این فعالیت تا امروز ادامه دارد.

درباره کمک رسان

شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به... ادامه

اعضای کمک رسان

بیش از چهارصد شرکت در قالب طرح‌های درمان گروهی و دندانپزشکی گروهی، در کنار چندین هزار خانواده، از خدمات کمک رسان ایران استفاده می‌نمایند.

نکته روز