نسخه‌ی مرورگر شما با این سایت سازگاری کامل ندارد. لطفا برای استفاده از تمامی امکانات سایت از مرورگرهای به‌روز مانند گوگل کروم، فایرفاکس، یا اینترنت اکسپلورر نسخه 9 به بعد استفاده نمایید

اطلاعیه مهم

تاریخ انتشار: 1398/9/13
تعداد بازدید: 976

قابل توجه کلیه اعضا و همکاران

به اطلاع می رساند ضمن گزارش های دریافتی در برخی مناطق کشور،در روز های اخیر، پیامک هایی توسط برخی افراد فرصت طلب، به منظور کلاهبرداری و سو استفاده، با سر شماره هایی غیر از سر شماره های کمک رسان ایران اما با نام هایی شبیه یا مانند نام های کمک رسان، SOS یا ... با عناوین متفاوت مانند ثبت نام یارانه ، درخواست واریز هزینه  و غیره و نیزتحت عنوان آدرس های مشابه، مانند IranianAssistance.com و غیره ارسال میشود.

از همه اعضا و استفاده کنندگان از خدمات کمک رسان خواهشمند است به این نکته توجه فرمایند که کمک رسان صرفا با آدرس های IranAssistance.com/ir یا isos.Co به اعضا خدمات رسانی مینماید. لذا به هیچ آدرس دیگری جهت ورود هرگونه اطلاعات اعتماد نکنید.

ضمنا در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک مراتب را به شماره های شرکت واقع در "تماس با ما" اطلاع فرمایید.

همچنین لطفا در مواجه با موارد اینچنین یا مشابه، با مراجعه به سایت پلیس فتا  گزارش مربوطه را درج نمایید.

تماس با ما

info@iranassistance.com

شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به ارائه خدمات گوناگون به جامعه خود نمود و این فعالیت تا امروز ادامه دارد.

درباره کمک رسان

شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به... ادامه

اعضای کمک رسان

بیش از چهارصد شرکت در قالب طرح‌های درمان گروهی و دندانپزشکی گروهی، در کنار چندین هزار خانواده، از خدمات کمک رسان ایران استفاده می‌نمایند.

نکته روز