نسخه‌ی مرورگر شما با این سایت سازگاری کامل ندارد. لطفا برای استفاده از تمامی امکانات سایت از مرورگرهای به‌روز مانند گوگل کروم، فایرفاکس، یا اینترنت اکسپلورر نسخه 9 به بعد استفاده نمایید

گزارش مسابقات دیواره نوردی قزاقستان

تاریخ انتشار: 1398/9/11
تعداد بازدید: 492

گزارش مسابقات دیواره نوردی قزاقستان

با توجه به استقبال صورت گرفته در اجلاس فدراسیون جهانی کوهنوردی در سال ۲۰۱۸ نسبت به پیشنهاد فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی جمهوری قزاقستان پیرامون برگزاری مسابقات دیواره نوردی به صورت ابزارگذاری Trad، و موافقت فدراسیون جهانی کوهنوردی،  فدراسیون قزاقستان میزبان نخستین دوره مسابقات دیواره‌نوردی قهرمانی آسیا از ۷ تا ۱۳ شهریور 1398 در شهر آلماتی شد.

با توجه به فراخوان توسط فدراسیون ایران در خصوص مسابقات فوق چهار نماینده  در قالب دو تیم که یک تیم به صورت میکس متشکل از «حسن گرامی» و «فاطمه حاجی کریملو» و یک تیم آقایان متشکل از «عبدالرضا ابراهیمی» و «بهزاد فردوسی پور» عازم کشور قزاقستان جهت حضور در مسابقات دیواره نوردی شدند.

این مسابقات برروی 8 مسیر با درجه سختی a5 تا c+7  برگزار گردید.

در این دوره مسابقات دیواره‌نوردی قهرمانی آسیا که با حضور ورزشکارانی از ایران، مغولستان، ژاپن، روسیه و قزاقستان برگزار گردید، دو ورزشکار اعزامی کشورمان «حسن گرامی» و «فاطمه حاجی کریملو» در گروه میکس موفق به کسب رتبه نخست و «عبدالرضا ابراهیمی» و «بهزاد فردوسی پور»  در گروه آقایان در جایگاه چهارم قرار گرفتند.

لازم به ذکر است شرکت کمک رسان ایران به عنوان حامی آقای عبدالرضا ابراهیمی که از کرمان نیز حضور داشت بود.

بدینوسیله از جناب آقای بهنام ایثاری مدیرعامل محترم شرکت کمک رسان ایران بابت اعتماد، حمایت، لطف و محبت های که نسبت به اینجانب عبدالرضا ابراهیمی در این سال ها خصوصاً در ورزش داشته اند صمیمانه قدرانی میکنم و امیدوارم با کسب موفقعیت های بیشتر در کار و ورزش که در خور حمایت های ایشان بوده و بتوانم قطره ای از دریای الطاف ایشان را جبران کرده باشم، و با افتخار این مدال رو به شرکت کمک رسان ایران قدیم می کنم.

همچنین از جناب آقای فرداد عمیدی بابت اعتماد، همکاری و محبت های که به من داشتند از جناب آقای سیامک صدرمیرحسینی هم سپاسگزارم که همیشه حامی من بودند و نسبت به من لطف داشتند و در انتها از سرکار خانم سوزان صدرمیرحسینی که در طی این سال ها همیشه پشتیبان و همراه من در کلیه مراحل بودند تقدیر و تشکر می کنم.

 

نمایش ویدیوی اختصاصی این خبر 

تماس با ما

info@iranassistance.com

شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به ارائه خدمات گوناگون به جامعه خود نمود و این فعالیت تا امروز ادامه دارد.

درباره کمک رسان

شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به... ادامه

اعضای کمک رسان

بیش از چهارصد شرکت در قالب طرح‌های درمان گروهی و دندانپزشکی گروهی، در کنار چندین هزار خانواده، از خدمات کمک رسان ایران استفاده می‌نمایند.

نکته روز