نسخه‌ی مرورگر شما با این سایت سازگاری کامل ندارد. لطفا برای استفاده از تمامی امکانات سایت از مرورگرهای به‌روز مانند گوگل کروم، فایرفاکس، یا اینترنت اکسپلورر نسخه 9 به بعد استفاده نمایید

گزارش نشست رم IAG

تاریخ انتشار: 1398/5/14
تعداد بازدید: 554

نشست مجمع عمومی پاییز 2019 در شهر رم ایتالیا با حضور 62 شرکت از 38 کشور و 115 شرکت کننده برگزار شد. این نشست بیشترین تعداد شرکت کنندگان را در سالهای اخیر داشت . شرکت کمک¬رسان ایران به عنوان یکی از اعضای مرکزی IAG با نمایندگی اشکان لاهیجی، مدیر امور بین الملل، حضوری فعال داشت.

نشست مجمع عمومی پاییز 2019 در شهر رم ایتالیا با حضور 62 شرکت از 38 کشور و 115 شرکت کننده برگزار شد. این نشست بیشترین تعداد شرکت کنندگان را در سالهای اخیر داشت . شرکت کمک­رسان ایران به عنوان یکی از اعضای مرکزی IAG با نمایندگی اشکان لاهیجی، مدیر امور بین الملل، حضوری فعال داشت. اعضای قدیمی همچون آنکال اینترنشنال از آمریکا و رمد اسیستنس از ترکیه با حضور نمایندگانشان به عنوان شرکت کننده و سخنران در پربار کردن این نشست نقش قابل تقدیری داشتند. حضور شرکت های تامین کننده خدماتی که در این سال عضو گروه بین المللی کمک­رسان شده بودند از جمله شرکت خدمات پزشکی امگا از جامایکا قابل توجه بود. از جمله شرکت های کمک رسانی و تامین کننده خدمات که در این سال به شبکه IAG  اضافه شده اند عبارت اند از شرکت Wellbe از ژاپن، UTA از عراق، AQA از امارات، Asian Assistance  از تایلند Japan International Assistance از ژاپن – تامین کنندگان خدمات Gateway International از آمریکا، Capital Air Ambulance  از انگلستان،Omega Medical  از جامیکا، Brasilvida  از برزیل،Aidicall  از فرانسه ، Concilio از فرانسه ، GETE از هلند، Flying doctors Nigeria از نیجریه، Hi Flying  از هندوستان،Asia Medevac Services از مالزی،  Pacific International Hospital پاپوا گینه نو، Medical Rescue از استرالیا،Retrieval Medic International از استرالیا .

برنامه سخرانی­ها به دقت انتخاب شده بود و گستره وسیعی از موضوعات مربوط به این صنعت را در بر داشت. هر روز نشست با یک فعالیت گروهی برای آشنایی بیشتر اعضای شرکت­های مختلف و با هدف تقویت روحیه تیمی آغاز می­شد.

از اهمیت سلامت فیزیکی و ذهنی در محیط کاری پر تنش این صنعت صحبت شد و در میزگردی در این رابطه دکتر یان راود از شرکت آمبولانس هوایی ایر لک از فرانسه راجع به بیماری­های غیر مسری گفتند که با ایجاد تغییراتی در عادت های مضر زندگی  روزمره افراد قابل پیشگیری هستند. شرکت یوتلمد (شرکت مشاوره روانشناسی آنلاین) از اهمیت سلامت روان کارکنان یک شرکت سخن گفتند و شرکت کنندگان راهکارها و برنامه­هایی که در شرکتشان جهت بهبود سلامت فیزیکی و روانی کارمندان پیاده شده است توضیح دادند.

تعداد قابل توجهی از سخرانی­ها به نوآوری­ها و کاربردهای تکنولوژی های جدید و اثرات پیشرفت فنآوری اطلاعات در این صنعت و پیش­بینی آینده آن اختصاص داشت. استفاده از هوش مصنوعی توسط شرکت نرم­افزار فرانسوی شیفت در نرم افزاری که برای مبارزه با تقلب در پرونده­های خسارت بیمه طراحی کردند نمایش داده شد. همچنین امکان استفاده از این تکنولوژی در بهبود بهینه سازی فرایندهای داخلی شرکت ها و  خدمات به مشتریان در مثال هایی ارائه شد. سخنران میهمان آقای منجیت رانا در سخرانی­ای سعی کرد ما را به آینده­ی نچندان دور این صنعت ببرد. وی از بیمه­نامه های تقاضا محور (on-demand) ، هتل های سیار و پهبادهای ناجی و تاثیر و جهتی که به این صنعت می­دهند سخن گفت.

  در شب آخر نشست جوایزی امسال در چهار بخش مربوطه اهدا شد:

جایزه برتری بازاریابی : شرکت کرجت از فیلیپین با رقابت خیلی نزدیک با شرکت آنکال اینترنشنال موفق به کسب این جایزه شد.

جایزه مسئولیت اجتماعی شرکت: این جایزه به شرکت آمبولانس هوایی ایس از زیمباوه بخاطر فعالیت و پشتیبانی محلی­ای که بعد از گردباد ایدای در زیمباوه انجام داده بود تعلق گرفت

 

جایزه نوآوری: 12 شرکت پروژه های خود را برای شرکت در این بخش ارائه کرده بودند که سه پروژه برای رای گیری اعضا توسط هیئت نظارت انتخاب شد و نهایتا شرکت اینرنشنال کر از ایتالیا بخاطر طرح کمک­­رسانی برای رفع نیازهای سالمندانی که در منزل نگهداری می­شوند برنده این جایزه شد.

جایزه کیفیت : شرکت آتن اسیستنس از یونان برای بار هفتم این جایزه را که بر اساس رای گیری بین اعضای IAG که بر اساس پرونده های رد و بدل شده انجام می­شود، از آن خود کرد .

 

نشست مجمع عمومی پاییز 2019 رم به ویژه نشان دهنده رشد چشمگیر شبکه خدماتی IAG از سال قبل و گسترده شدن دامنه آن برای ارائه خدمات به متقاضیان در سراسر جهان بود.

 

تماس با ما

info@iranassistance.com

شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به ارائه خدمات گوناگون به جامعه خود نمود و این فعالیت تا امروز ادامه دارد.

درباره کمک رسان

شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به... ادامه

اعضای کمک رسان

بیش از چهارصد شرکت در قالب طرح‌های درمان گروهی و دندانپزشکی گروهی، در کنار چندین هزار خانواده، از خدمات کمک رسان ایران استفاده می‌نمایند.

نکته روز