نسخه‌ی مرورگر شما با این سایت سازگاری کامل ندارد. لطفا برای استفاده از تمامی امکانات سایت از مرورگرهای به‌روز مانند گوگل کروم، فایرفاکس، یا اینترنت اکسپلورر نسخه 9 به بعد استفاده نمایید

اطلاعیه مراکز درمانی

تاریخ انتشار: 1397/12/9
تعداد بازدید: 1139

اطلاعیه جهت ارائه خدمات و صدور معرفی نامه برای پرسنل مخابرات شرکت بیمه معلم

احتراما به استحضار می رساند که از تاریخ 97/12/01 شرکت کمک رسان ایران ،مجری ارائه خدمات و صدور معرفی نامه برای پرسنل مخابرات از بیمه گزاران شرکت بیمه ی معلم خواهد بود.خواهشمند است از این تاریخ به بعد طبق معرفی نامه ارسالی از سوی شرکت کمک رسان ایران ، اقدامات مقتضی را به عمل آورید.

تماس با ما

info@iranassistance.com

شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به ارائه خدمات گوناگون به جامعه خود نمود و این فعالیت تا امروز ادامه دارد.

درباره کمک رسان

شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به... ادامه

اعضای کمک رسان

بیش از چهارصد شرکت در قالب طرح‌های درمان گروهی و دندانپزشکی گروهی، در کنار چندین هزار خانواده، از خدمات کمک رسان ایران استفاده می‌نمایند.

نکته روز