نسخه‌ی مرورگر شما با این سایت سازگاری کامل ندارد. لطفا برای استفاده از تمامی امکانات سایت از مرورگرهای به‌روز مانند گوگل کروم، فایرفاکس، یا اینترنت اکسپلورر نسخه 9 به بعد استفاده نمایید

پرداخت خسارت اعضای کمک رسان از طریق شماره شبا

تاریخ انتشار: 1397/8/30
تعداد بازدید: 1780

" شرکت کمک رسان ایران به منظور رفاه حال مشتریان از ابتدای آبان ماه سال جاری اقدام به واریز هزینه های خسارت به شماره شبای بانکی اعضا نموده است ."

نظر به تسهیل در امر پرداخت خسارت اعضای خانواده کمک رسان ایران به اطلاع می رساند: 

" شرکت کمک رسان ایران به منظور رفاه حال مشتریان از ابتدای آبان ماه سال جاری اقدام به واریز هزینه های خسارت به شماره شبای بانکی اعضا نموده است ."

لذا خواهشمند است در زمان مراجعه به کمک رسان شماره شبای معتبر خود را نیز جهت ثبت در سیستم کمک رسان به همراه داشته باشید.

تماس با ما

info@iranassistance.com

شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به ارائه خدمات گوناگون به جامعه خود نمود و این فعالیت تا امروز ادامه دارد.

درباره کمک رسان

شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به... ادامه

اعضای کمک رسان

بیش از چهارصد شرکت در قالب طرح‌های درمان گروهی و دندانپزشکی گروهی، در کنار چندین هزار خانواده، از خدمات کمک رسان ایران استفاده می‌نمایند.

نکته روز