نسخه‌ی مرورگر شما با این سایت سازگاری کامل ندارد. لطفا برای استفاده از تمامی امکانات سایت از مرورگرهای به‌روز مانند گوگل کروم، فایرفاکس، یا اینترنت اکسپلورر نسخه 9 به بعد استفاده نمایید

حکم انتصاب مدير عامل، کمک رسان ايران

تاریخ انتشار: 1399/6/15
تعداد بازدید: 1004

با مسرت به اطلاع ميرساند که بر اساس صورتجلسه مورخ 1399/05/25هيئت مديره شرکت کمک رسان ايران، جناب آقاي سيامک صدر ميرحسيني بعنوان مدير عامل اين شرکت منصوب شده اند.

همکاران محترم

با مسرت به اطلاع ميرساند که بر اساس صورتجلسه مورخ 1399/05/25هيئت مديره شرکت کمک رسان ايران، جناب آقاي سيامک صدر ميرحسيني بعنوان مدير عامل اين شرکت منصوب شده اند.

جناب آقاي صدر ميرحسيني همکاري نا آشنا براي ما نيستند. ايشان بيش از 20 سال سابقه فعاليت مديريتي شايسته و خلاق در بخشهاي مختلف اين شرکت داشته و سهمي کليدي در بسياري از آنها ايفا نموده اند.

تجربه و دانش ايشان در بخش هاي مختف اين شرکت و همچنين ارتباط گسترده با بسياري از همکاران در همه دفاتر و شعب ما، سرمايه قابل توجهي براي اداره شرکت در اختيار و دسترس ايشان قرار ميدهد.

ضمن تبريک صميمانه به دوست و همکار عزيزم جناب آقاي صدر مير حسيني و آرزوي توفيق براي ايشان، اطمينان دارم همه همکارانم در شرکت کمک رسان، معاونين، مديران، سرپرستان و کارشناسان با اينجانب در همراهي و همکاري با ايشان براي نيل به پيشرفت هاي بيشتر همصدا هستند.

با آرزوي موفقيت براي همه

بهنام ايثاري
رئيس هيئت مديره 
1399/06/01

تماس با ما

info@iranassistance.com

شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به ارائه خدمات گوناگون به جامعه خود نمود و این فعالیت تا امروز ادامه دارد.

درباره کمک رسان

شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به... ادامه

اعضای کمک رسان

بیش از چهارصد شرکت در قالب طرح‌های درمان گروهی و دندانپزشکی گروهی، در کنار چندین هزار خانواده، از خدمات کمک رسان ایران استفاده می‌نمایند.

نکته روز