نسخه‌ی مرورگر شما با این سایت سازگاری کامل ندارد. لطفا برای استفاده از تمامی امکانات سایت از مرورگرهای به‌روز مانند گوگل کروم، فایرفاکس، یا اینترنت اکسپلورر نسخه 9 به بعد استفاده نمایید

اطلاعيه مهم در رابطه با نحوه خدمات دهي کمک رسان در رابطه با شيوع کرونا

تاریخ انتشار: 1399/1/5
تعداد بازدید: 3637

اطلاعيه مهم درباره نحوه ارايه خدمات کمک رسان در دوره شيوع بيماري کرونا

با توجه به شيوع بيماري کرونا (کوئيد 19)، تعطيلات ناخواسته، سياست دولت محترم در کاهش تجمع کارکنان و انجام امور از طريق دورکاري به اطلاع ميرساند که متاسفانه امکان رسيدگي و تسويه پرونده هاي درماني ارسالي / دريافتي اعضاء و بيمه شدگان محترم شرکت هاي بيمه طرف قرارداد در مهلت قراردادي وجود نداشته و با تاخير غير قابل اجتناب صورت خواهد پذيرفت .

به منظور استفاده بهينه از خدمات و مزاياي پوشش درمان کمک رسان توصيه ميشود ضمن تماس تلفني با شماره شبانه روزي شرکت 88648421 اقدام به درخواست معرفي نامه براي مراکز طرف قرارداد بفرماييد.

اعضاء محترم صندوق هاي درمان و بيمه شده گان تحت پوشش شرکتهاي بيمه طرف قرارداد اين شرکت حتما با مراجعه به صفحه مراکز درمان کمک رسان (https://www.iranassistance.com/CareCenter/Index) و انتخاب مراکزي که معرفي نامه آنلاين صادر ميکنند مراجعه فرمايند.

تماس با ما

info@iranassistance.com

شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به ارائه خدمات گوناگون به جامعه خود نمود و این فعالیت تا امروز ادامه دارد.

درباره کمک رسان

شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به... ادامه

اعضای کمک رسان

بیش از چهارصد شرکت در قالب طرح‌های درمان گروهی و دندانپزشکی گروهی، در کنار چندین هزار خانواده، از خدمات کمک رسان ایران استفاده می‌نمایند.

نکته روز