نسخه‌ی مرورگر شما با این سایت سازگاری کامل ندارد. لطفا برای استفاده از تمامی امکانات سایت از مرورگرهای به‌روز مانند گوگل کروم، فایرفاکس، یا اینترنت اکسپلورر نسخه 9 به بعد استفاده نمایید

راهنمای استفاده از پرتال بیمه‌گذاران کمک رسان ایران

باز کردن پرتال بیمه‌گذاران

برای باز کردن پرتال بیمه‌گذاران آدرس http://iranassistance.com/PolicyholderPortal/Account/Login را در مرورگر خود باز نمایید.

ورود به پرتال بیمه‌گذاران

  1. به صفحه‌ی پرتال بیمه‌گذاران بروید (به روشی که در بخش « باز کردن پرتال بیمه‌گذاران» توضیح داده شده است)
  2. مشخصات را مشابه عکس زیر وارد نمایید:

  3. بر روی دکمه «ورود» کلیک نمایید.
  4. در صورتی که اطلاعات صحیح وارد شده باشد، پیغام زیر را مشاهده خواهید کرد.

  5. کمی صبر نمایید تا به پرتال وارد شوید. پس از ورود به صفحه‌ی گزارش خسارتها هدایت می‌شوید، که پاییتر در مورد آن توضیح داده شده است.

بخش‌های پرتال بیمه‌گذاران

پرتال بیمه‌گذاران شامل بخش‌های مختلفی است.

گزارش خسارتها

در این صفحه لیست گزارشهای خسارتها را مشاهده می‌نمایید.

با کلیک بر روی دکمه‌ی «جزئیات خسارت» می‌توانید جزئیات بیشتری از گزارش خسارت را مشاهده نمایید.

تماس با ما

info@iranassistance.com

شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به ارائه خدمات گوناگون به جامعه خود نمود و این فعالیت تا امروز ادامه دارد.

درباره کمک رسان

شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به... ادامه

اعضای کمک رسان

بیش از چهارصد شرکت در قالب طرح‌های درمان گروهی و دندانپزشکی گروهی، در کنار چندین هزار خانواده، از خدمات کمک رسان ایران استفاده می‌نمایند.

نکته روز