نسخه‌ی مرورگر شما با این سایت سازگاری کامل ندارد. لطفا برای استفاده از تمامی امکانات سایت از مرورگرهای به‌روز مانند گوگل کروم، فایرفاکس، یا اینترنت اکسپلورر نسخه 9 به بعد استفاده نمایید

Contractual Medical Centers - مراکز درمانی طرف قرارداد Iran Assistance

مراکز درمانی طرف قرارداد

توجه: لطفا به وضعیت صدور معرفی‌نامه برای هر مرکز توجه نمایید. امکان صدور معرفی‌نامه برای مراکزی که تیک سبز ندارند وجود ندارد.
به دلیل اینکه ممکن است هر لحظه وضعیت صدور معرفی‌نامه برای یک مرکز تغییر کند، لطفا قبل از درخواست معرفی‌نامه وضعیت صدور معرفی‎‏نامه آن را مجددا بررسی نمایید.

توجه: مراکز درمانی قید شده در ذیل ویژه اعضا کمک رسان بوده. خواهشمند است جهت اطلاع از مراکز درمانی طرف قرارداد شرکت بیمه‌ی مطبوع خود، با تلفن‌های درج شده بر روی کارت عضویت خود تماس حاصل فرمایید.

فیلتر مراکز درمانی مربوط به کرونا
عنوان مرکز
استان
شهر
نوع قرارداد
صدور معرفی‌نامه
  برای جلوگیری از هرگونه مشکل، لطفا «اطلاعات بیشتر» مربوط به هر مرکز را باز کرده، اطلاعات کامل مرکز را با دقت مطالعه فرمائید
نوع قرارداد
استان
شهر
صدور معرفی‌نامه
صدور آنلاین معرفی‌نامه
بیشتر
نمایش 0 تا 0 از 0 مورد

تماس با ما

[email protected]

شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به ارائه خدمات گوناگون به جامعه خود نمود و این فعالیت تا امروز ادامه دارد.

درباره کمک رسان

شرکت کمک رسان ایران شرکتی خدماتی و ثبت شده به شماره 91891 مورخ 71/5/21 است. این شرکت با توجه به علاقه ایرانیان به خدمات کمک رسانی، با طراحی و عرضه پوشش های خاص جامعه ایرانی و اخذ موافقت بیمه مرکزی ایران در ارتباط با برخی از شرکت های بیمه ایرانی اقدام به... ادامه

اعضای کمک رسان

بیش از چهارصد شرکت در قالب طرح‌های درمان گروهی و دندانپزشکی گروهی، در کنار چندین هزار خانواده، از خدمات کمک رسان ایران استفاده می‌نمایند.

نکته روز